יום ו', ל’ בתשרי תשע”ח
שישי שיא בסימן "משאלות לשנה חדשה" היה עשיר, מגוון, חברתי ויצירתי! כל התלמידים עסקו ביצירה "עץ הכוכבים" ובעקבות השיר כתבו ושתפו במשאלותיהם.בנוסף, פרויקט חונכות ממשיך לתפוס תאוצה! מרגישים באוויר את תחושת הביטחון והשייכות שכיתות ד' מעניקים לאלפים ובאותה מידה גם מקבלים בחזרה "לתת זה לקבל".תוסיפו לזה את חגיגות יום ההולדת, משחקי הגיבוש והחולצות הלבנות.. ממש יום חג!נשאר לכם רק לחכות בסבלנות למראה עץ המשאלות של דבורה עומר
קרא עוד...
משהו חדש מתחיל..תלמידי כיתות ד' שלנו יוצאים השבוע ב"פרויקט חונכות" מרגש וייחודי לתלמידי כיתות א'.הם עמלו להכין מגוון פעילויות מעשירות ומגבשות ומחכים בהתרגשות למפגש הכרות ראשוני עם החניכים נאחל להם בהצלחה!
קרא עוד...
מופע "זה"ב מדור לדור" בסימן שלום כיתה א' נחת בבית ספרינו לאירוע מוזיקלי ומרגש לתלמידי כיתות א' יחד עם הסבים והסבתות היקרים.גם תלמידי כיתות ב זכו לקחת חלק בחוויה המשלבת בתוכה מסרים חשובים לשמירה על הבטיחות בדרכים!הנה מעט מהרגעים המרגשים..
קרא עוד...
לאחר הכנות מרובות, בית הספר פתח הבוקר את שעריו בחגיגיות והתרגשות רבה!תלמידי כיתה ב1 בהובלת המחנכת ג'ניפר קיבלו את תלמידי כיתות א' בטקס מרגש שכולו שיר, שלום וברכה לתחילתה של דרך חדשה.בכל כיתה נערכה פעילות חוויתית להכרות בין התלמידים והמחנכות.
קרא עוד...
משפחת בית-ספר "דבורה עומר" היקרה, היום פתחנו בהתרגשות רבה את שנת הלימודים הרביעית בבית ספרנו הצומח עם 380 תלמידים ותלמידות, בשלוש עשרה כיתות אם. ברצוני לברך את התלמידים החדשים ומשפחותיהם שהצטרפו לבית ספרנו – תלמידי הגן ותלמידים נוספים שנקלטו בכיתות השונות - ברוכים הבאים למשפחת "דבורה עומר". צוות המורים שלנו צמח וגדל, קלטנו מחנכות נוספות ומורים מקצועיים. מורן שחם התמנתה לסגנית ביה"ס , ומורים נוספים התמנו לבעלי תפקידים. אנחנו מאחלים לכולם בהצלחה בתפקידם החדש. חנכנו את השלב האחרון במבנה הקבע. בית ספרנו מזמן לתלמידים סביבות למידה מגוונות, עתירות טכנולוגיה המעודדות חשיבה יצירתית וחקרנית. ייחודיות בית ספרית – גם השנה, הרחבנו את מערך שיעורי ההעשרה בשילוב אמנות רב תחומית במסגרת תל"ן. בנוסף לתכנית הליבה של משרד החינוך, תלמידי דבורה עומר לומדים שיעורי העשרה באמנויות: אומנות פלסטית, מוזיקה, בקצב הגוף, דרמה יוצרת, היפ-הופ, כתיבה יצירתית והלחנה וקולנוע חוויתי. זאת על מנת לאפשר הקשבה לעולם הפנימי, היצירתי והייחודי של כל תלמיד ותלמידה, לעודד חשיפה והעצמה של החוזקות ולאפשר מרחב משמעותי לביטוי אישי יצירתי. אשכול מדע וטכנולוגיה – בשנה"ל תשע"ח כל תלמידי דבורה עומר ילמדו באשכול מדע וטכנולוגיה בנושאים כגון: רובוטיקה , פיזיקה של צעצועים-מייקרים, תכנות, מחשבים, קסמי מדע, חשיבה מתמטית ועוד. אנו מאמינים ששיעורים אלה יתרמו לטיפוח חשיבה טכנולוגית, חקרנית, יזמית ויצירתיות. בית ספר מקדם בריאות –אנחנו ממשיכים בתהליך ההסמכה כבית ספר מקדם בריאות. במסגרת זו נמשיך ונפעיל תכניות לקידום תזונה נכונה וכושר גופני בביה"ס. החל מכיתה ג' ילמדו שעת חינוך גופני נוספת. אנו תקווה לשתף אתכם ההורים בתהליכים ולשאוף לכך שתלמידינו יגיעו מצוידים בארוחות עשר בריאות ומזינות. עת הדעת – בשנה"ל תשע"ח רכשנו מנוי למערכת טכנולוגית יישומית "עת הדעת". המערכת מאפשרת למורים להעשיר את ההוראה במגוון משימות יחידניות, המותאמות לכל תלמיד, ליישום הידע בכיתה ובבית. אנחנו מזמינים אתכם ההורים להתעניין במשימות המתוקשבות המוצעות לתלמידים ולעודד אותם ללמוד ולהתנסות באופן עצמאי. בשנה"ל תשע"ח התחדשנו במגוון סביבות למידה בהן: · חדר אנגלית - המצוייד במחשבים ניידים מאפשר למידה הטרוגנית ומתוקשבת ומציג מגוון של אמצעי הוראה יצירתיים. · סדנא חלו"ם – חושבים, לומדים ומייצרים – חדר המצוייד הן בציוד מלאכה: נגרות, תפירה, כלי עבודה שונים וכיו"ב ובהמשך בציוד טכנולוגי מתקדם כגון אייפדים, מדפסת תלת מימד חותכי ליזר ועוד. · אולפן הקלטות – המאפשר לתלמידים להקליט שירים שנכתבו והולחנו בשיעורי כתיבה יצירתית, מוזיקה ודרמה. כמו כן חדר זה יאפשר לשדר תוכן ומוזיקה בשיעורים ובהפסקות. אחריות ודרך ארץ – השנה, במסגרת חגיגות ה-70 למדינת ישראל נפעיל מגוון תכניות חברתיות ותכניות ייחודית להקניית ידע וטיפוח ערכים הומניסטיים וישראליים: שישי בש"ש (שובר שגרה)אותו נרחיב ונפתח בכל יום שישי באשכול תרבות ישראלית וחברה, טקסים, אירועים, מועצת מצמיחים, הפסקות פעילות בכל יום המופעלות על ידי התלמידים , ספריה, מקהלת ביה"ס ועוד ועוד. אני תקווה, שכל אחד ואחת מכם, התלמידים החדשים והוותיקים המשפחות והמורים יקבל מרחב לביטוי אישי, יצירתי ועשיר, ושנמשיך "לחלום, ליצור לצמוח".בברכת שנה טובה ובהצלחה, צוות המורים ומנהלת בית הספר מירב רזניק
קרא עוד...
אחרי הרבה הכנות חזרות וציפייה היום התקיים מופע "ארץ החלומות" מופע מרגש, עם השקעה אדירה המסכם את העשייה החינוכית בהלימה לייחודיות הבית ספרית אומנות רב תחומית וטכנולוגיה. במעמד מרגש זה ציינו את חנוכת בית הספר. כיבדו אותנו בנוכחותם ראש העיר, מר עו"ד איציק ברוורמן ומשפחתה של הסופרת דבורה עומר על שמה קרוי בית ספרנו. ההתרגשות היתה מאוד גדולה והתגובות שלכם ההורים מחממות לנו את הלב.
קרא עוד...
תלמידי בית ספר דבורה עומר ממשיכים לקטוף הישגים! היום (16/066) זכתה נבחרת תלמידי כיתה ג' של בית הספר בפרס "הבוחנים" בתחרות הרובוטיקה שהתקיימה בכפר הירוק. במהלך התחרות, אשר מתקיימת במסגרתJUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותתFIRST והטכניון, הציגו התלמידים בפני חבר השופטים את עבודת החקר והדגם הרובוטי שבנו והציגו את פועלם המשותף. בטקס הסיום של התחרות, העניקו השופטים לנבחרת את פרס "הבוחנים" וציינו כי " פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הרשימה את הבוחנים בשליטתה בכל חלקי האתגר". עוד ציינו השופטים כי "קבוצה נפלאה! התפתחותכם לאורך העונה ניכרת והביאה אתכם גם לעבודת צוות נפלאה וגם ליכולת טכנית גבוהה. נשמח לראות אתכם פועלים בהמשך תוכניות FIRST, המשיכו כך". כל הכבוד לתלמידים האלופים ולאלי המורה לרובוטיקה!
קרא עוד...
היום, התקיים קונצרט מסכם של התכנית "כלי תזמורת" בהיכל התרבות בפתח תקווה. הייתה הנחיה מעיינת ומעשירה. תלמדינו משכבת ג' נכחו בקונצרט יחד עם עוד ילדים מבתי ספר אחרים. תלמידים של "דבורה עומר" נהנו מאוד מהקונצרט, היו שותפים מלאים וביצעו תפקידים קשים ויפים יחד עם התזמורת. בסוף הקונצרט בחרה המנחה ילדה אחת מתוך כל הילדים מבתי ספר שונים שהיו בקהל כדי לעלות אותה על הבמה למקום של המנצח. היא בחרה בתלמידת "דבורה עומר"! רותם מג1 עלתה על הבמה, קיבלה מהמנצח את השרביט שלו וניצחה על התזמורת ביצירה מוזיקלית " מרש רודצקי" מאת י.שטראוס.בסיום הקונצרט כל התלמידים שרו שיר ישראלי (שגם כן למדו בשיעורי המוזיקה) "אדון עולם" בליווי יפיפה של התזמורת.
קרא עוד...
ברוכים הבאים לחלל!שכבת א' נהנתה מיום חווייתי ומעשיר בנושא החלל בהובלתה של המחנכת אודליה. התלמידים רכשו ידע על מושגים מעולם החלל: השמש, הירח, שכבת האטמוספירה, כוכבי הלכת והאו האסטרונאוט הישראלי הראשון שהביא גאווה ישראלית אילן רמון ז"ל.וכל זה בדרכי למידה מגוונות של אמצעי המחשה,התנסות ויצירה. אכן "צעד קטן לאדם - צעד גדול לאנושות" (ניל ארמסטרונג)
קרא עוד...
החזרה מחופשת חג השבועות בבית ספר דבורה עומר הייתה חגיגית ונעימה! כל תלמידי כיתות א' הגיעו מצוידים בטנא מקושט ועשיר בפירות, ירקות ומאכלי חלב. ונהנו לאכול ארוחת בוקר חלבית בצוותא.
קרא עוד...
חלוקת תעודות לבוגרי מועצת מצמיחים בניצוחה של אודליה המדהימה שעשתה זאת במקצועיות ואהבה. לאחר שנה ענפה בפעילויות מגוונות, השתתפות בועדות בית ספריות, הקניית כישורי מנהיגות וקידום צרכי תלמידי בית הספר תלמידי מועצת מצמיחים קיבלו תעודת בוגר ממנהלת בית הספר שבירכה אותם על השגרירות החשובה שלהם במהלך השנה.
קרא עוד...
ב-30/5 התקיים יום האתגר הבינלאומי, יום שמטרתו להעלות את המודעות לביצוע פעילות גופנית יומיומיתאת הבוקר פתחנו ב״בוקר של כושר״, פעילות גופנית בת 10 דק בהשתתפות כל תלמידי בית הספר בהמשך פעלנו ב״הפסקה פעילה״, ובהפסקה הקטנה רקדנו ב״הפסקה רוקדת״
קרא עוד...
ה רבה הייתה השמחה בבית ספר "דבורה עומר" בחגיגות שישי בש"ש לציון יובל לשחרור ירושלים!היום נפתח בטקס חגיגי ומרגש של תלמידי כיתה א'4 המדהימים בהובלת המחנכת רעות.התלמידים יצאו לביקור מרתק בעיר העתיקה ובאמצעות סרטונים וקטעי המחזה נפגשו עם דמויות משמעותיות וסיפורים מרגשים שגרמו לכולנו להתאהב בירושלים- הלב של מדינת ישראל! גם במשך השבוע, התלמידים נהנו מתחנות למידה חווייתיות בנושא ירושלים. העשירו את הידע ומילאו את הלב. שהאחדות תמיד תשכון בתוכנו ונשמור על היותנו עם אחד בלב אחד!
קרא עוד...
לכבוד ל"ג בעומר תלמידנו האהובים נהנו מהצגה משעשעת בעלת מסר חשוב על ערך כבוד האדם ומציאת נקודות האור שבו .דמויות ההצגה יצאו למסע מרתק מירושלים עד לג'ונגל הגדול באפריקה בחיפוש אחר אבן הברקת- זאת שיש בכל אחד ואחת מאיתנו!! שתמיד נזכה לראות את הטוב שיש האחד בשני ונאיר את העולם באהבה. ל"ג שמח!
קרא עוד...
חתמנו את חגיגות יום העצמאות שנערכו השבוע ביום שיא- שישי בש"ש יום העצמאות.את היום הזה פתחו בטקס חגיגי ועשיר בתרבות ישראלית תלמידי כיתה א'3 בהובלת המחנכת מעיין. בהפסקת האוכל וועד ההורים הנפלא שלנו הפך את רחבת בית הספר לשוק ססגוני מלא בדוכני פלאפל טעימים! היום המשיך במגוון פעילויות קבוצתיות בנושא חיילות צה"ל וארץ ישראל והעשירו את ידע עולמם בלמידה חווייתית מחוץ לכיתה. היה מקסים
קרא עוד...
קרא עוד...
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה. יחד עם כל ישראל התייחד בית ספרינו עם זכר הנופלים הגיבורים החתומים בלב ישראל לדור ודור.תלמידי כיתה ג1 עצרו מלכת את הלב של כולנו בטקס מכובד ומרגש עד דמעות כשקול שירתם עדיין מהדהד בתוכנו "אין לי ארץ אחרת, גם עם אדמתי בוערת." שנדע ימים טובים לישראל.
קרא עוד...
תלמידי בית הספר דבורה עומר התקבצו בהתרגשות למפגש מרתק עם רון עומר (בנה של הסופרת דבורה עומר ) התלמידים האזינו לקטעים נבחרים מספריה הרבים, שאלו שאלות מעניינות ונהנו להקשיב לחוויות מרגשות ומלאות הדימיון שהיו חלק בלתי נפרד מחייה והשפיעו על כתיבתה. אכן חוויה בלתי נשכחת עבור התלמידים ובית הספר כולו!
קרא עוד...
ילדי כיתה א' צפו היום בהצגה ערכית ומרתקת "עקיבא והמעיין הקסום" והכל מאחורי מסך תאטרון אחד קטן ובובות מריונטה מרהיבות עין. הילדים חוו את מסעו של עקיבא, ילד אמיץ שיצא לדרך ארוכה עם העז שלו והצליח לגבור על כל מכשולי הדרך ולהציל את המלך וכל עמו מגזרת השר המרושע.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יריד האור- ארוע התרמה למען ילדים חולים ומשפחותיהם דרך עמותת "שמחה לילד" היה הצלחה מסחררת. שיתוף פעולה מעורר השראה של תלמידים והורים וגיוס של כמעט 35000 ש"ח. היה מרגש ומחמם את הלב. כל הכבוד לכולם
קרא עוד...
שישי בש"ש בנושא פסח, שהחל בטקס מקסים ומושקע של כיתה א1 בהובלת המחנכת ג'ניפר אלמוג. לאחר מכן, התלמידים השתתפו בפעילות של חל"ד, בה צפו בסרטונים ושיחקו במשחקים הקשורים במנהגי החג, לרבות חידון "טריוויה" אינטראקטיבי. בנוסף לכל שלל הפעילויות, נהנו הילדים מאפיית מצות בחצר בית הספר. נאחל לכולם חג שמח וחופשה מהנה.
קרא עוד...
קרא עוד...
יוזמה זו משקפת הלכה למעשה חדשנות פדגוגית ושילוב הייחודיות הבית ספרית , אומנות רב תחומית וטכנולוגיה , בעשייה החינוכית שלנו.
קרא עוד...
במסגרת שבוע החינוך נהנים התלמידים ממגוון פעילויות. עד כה נהנו התלמידים מתכנית כחול- לבן כל הזמן: פעילות המעניקה לילדים הבנה ראשונית לכח הקנייה מעודדת אותם להשפיע על הסביבה הכלכלית שלהם באופן אקטיבי וחושפת אותם למגוון רחב של מוצרים ישראלים. ויצירה=שינוי: פעילות תערוכת מדע אינטראקטיבית נודדת בה התלמידים משחקים ולומדים על מערכת השמש, כוחות בחלל, אסטרואידים, חללית העתיד ועוד.
קרא עוד...
פתחנו את שבוע החינוך ביום פתוח להורי בית הספר שיכלו לחוות קצת ממה שילדיהם עושים כל יום. את היום המיוחד פתחנו בקונצרט של כלל התלמידים. בקונצרט התלמידים ניגנו על כלי נגינה שהם בנו במסגרת יוזמה חינוכית של בית הספר, "לחקור, ליצור, לנגן". שעוסקות בלמידה חקרנית המשלבת טיפוח יצירתיות ומקום לביטוי אישי של כל ילד וילדה. במסגרת התוכנית התלמידים חוקרים כלי נגינה, מתקופות שונות ומתרבויות שונות. בהמשך עברו ההורים בחופשיות בין הכיתות בהן למדו מגוון נושאים. (בהמשך יועלו סרטונים מהקונצרט)
קרא עוד...
חגגנו את פורים במסיבה מושקעת ומלאת צחוק. פתחנו את היום בהצגת התחפושות; והיינו פעורי פה מהיצירתיות שהילדים הפגינו בבחירת התחפושות ורמת ההשקעה. אחר כך הילדים נהנו ממופע שכלל תהלוכה של כל כיתה והצגת התחפושות, מופע קסמים. בנוסף לכך;בכיתה חולקו משלוחי מנות, אשר נקנו כתרומה מעמותת "חיים לאלון". היה יום שמח ומבדח; כיאה לפורים.
קרא עוד...
בהמשך השבוע נהנו התלמידים מיום ספורט בו השתתפו התלמידים במגוון תחנות שונות, יצירת כרזות וכללים לשמירה על הבריאות, בינגו בריאות ויום כדורגל. היה שבוע פורה והתלמידים הטמיעו את חשיבות הבריאות בחייהם.
קרא עוד...
היוזמה: "לחקור, ליצור, לנגן"בית ספר דבורה עומר פתח תקווה.ראש הצוות היוזם: אלי חוליבבית הספר פותחה יוזמה חינוכית רב תחומית ייחודית "לחקור, ליצור לנגן", שעוסקות בלמידה חקרנית המשלבת טיפוח יצירתיות ומקום לביטוי אישי של כל ילד וילדה. במסגרת התוכנית התלמידים חוקרים כלי נגינה, מתקופות שונות ומתרבויות שונות. עבודת החקר מתבצעת בקבוצות למידה שיתופיות, תוך שימוש במגוון כלים טכנולוגיים ומיומנויות המאה ה-21. התלמידים מתכננים, בונים ומעצבים כלי נגינה יצירתיים וחדשניים המאפשרים ביטוי עצמי יצירתי ושכלול תפקודי הלומד. התלמידים לומדים לנגן על הכלי אותו יצרו וחקרו ולבסוף יציגו קונצרט בו ידגימו נגינה על הכלים שבנו.https://www.facebook.com/ kerenyozmot/
קרא עוד...
במסגרת שבוע הבריאות, היום התחיל בבוקר של כושר ובהפסקה התקיימה תחרות ״הכיתה הרוקדת״ שבה ניצחה הכיתה עם מספר המשתתפים הגדול יותר. ב2 מקום ראשוןא3 ו-א4 מקום שניג11 מקום שלישי בהמשך היום יצאו קבוצת תלמידים עם המורה שירה לנקות את ה״סקייט פארק״ הסמוך לבית הספר. התלמידים הבינו את משמעות נקיון הסביבה והתרגשו מהחוויה
קרא עוד...
אתמול פתחנו את שבוע המודעות לבריאות בסימן פוריםבהצלחה רבה! התלמידים וגם המורים הגיעו לבית הספר בפיג'מות ואת הבוקר התחלנו בפעילות גופנית של כלל בית הספר ברחבה המרכזית. בארוחת הבוקר נרשמה התלהבות לנוכח האוכל הבריא והטעים אשר הוצע לתלמידים מכל אבות המזון: גבינות, ירקות, ביצים, טונה, לחמים ועוד. התלמידים הפעילו את היצירתיות שלהם בכך שהרכיבו פרצופים ומגוון צורות מהכריכים מה שאוסיף עניין לארוחה. כל הכבוד לכולם על שיתוף הפעולה בכדי להעלות את מודעות הילדים לחשיבות אורח חיים בריא, לרבות תזונה נכונה היה כייף גדול כיאה לחודש אדר!
קרא עוד...
יריד פורים בבית הספר. הילדים נפגשו עם דמויות ומנהגי החג (מקרא מגילה, משלוח מנות מתנות לאביונים ומשתה ושמחה)היריד נפתח בהקניה דרך סרטונים וחידות ובמשחק מסלול קבוצתי חוויתי. בנוסף, הכינו הילדים כובעים צבעוניים בסימן פריחה לעדלאידע. היה מקסים.
קרא עוד...
תלמידי בית ספר דבורה עומר ממשיכים לקטוף הישגים, אתמול (01/03) זכתה נבחרת תלמידי כיתה ג' של בית הספר בפרס "ההתמדה" בתחרות הרובוטיקה הארצית שהתקיימה בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב. במהלך התחרות, אשר מתקיימת במסגרתJUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותתFIRST והטכניון, הציגו התלמידים בפני חבר השופטים את עבודת החקר והדגם הרובוטי שבנו והציגו את פועלם המשותף. בטקס הסיום של התחרות, העניקו השופטים לנבחרת את פרס "ההתמדה" וציינו כי " פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הפגינה יכולת התמדה ונחישות למרות האתגרים הרבים". עוד ציינו השופטים כי "חברי הקבוצה הציגו את הדגם והפרויקט בצורה מאוד יפה שהראתה הבנה של הנושא שחקרו".כל הכבוד!
קרא עוד...
תלמידי כיתות ב' נהנו מתיאטרון בובות על חוטים בנושא תיבת נח.התלמידים נחשפו למורכבות של החיים בתיבה במשך שנה שלמה,תוך מדרשים ואגדות שלא מופיעים במקרא. התיאטרון היה מצחיק, חווייתי ומרתק.
קרא עוד...
קרא עוד...
ציינו את יום המשפחה בשישי שובר שגרה מעניין ומהנה. ניסינו להעביר את המסר כי משפחה היא ערך נשגב וכל כך משמעותי בחיינו. כיתה ב'1 הציגה זאת בטקס מיוחד, מעשיר, מלהיב ובעיקר בצורה מרגשת. הטקס כלל הסבר אודות יום המשפחה ומקורו, שולבו קטעים בעלי גוון הומוריסטי. כמובן שגם שירים, ריקודים והצגה מלאה ביצירתיות. ילדי בית הספר כתבו ויצרו ברכות מיוחדות ולקחו חלק מהצגה מטעם עמותת חל"ד.
קרא עוד...
במסגרת שיעורי אורח חיים בריא בכיתות א' וכישורי חיים בכיתות ב' למדו התלמידים על מגוון האפשרויות שיש להכנת כריך בריא בהקשר של תזונה נכונה . כל תלמיד הרכיב את הכריך שלו ובאו עם הכריך הבריא המועדף שלהם לבית הספר. התלמידים שיתפו במה שהביאו ונהנו לאכול בריא
קרא עוד...
בית הספר משתתף השנה באליפות משחקי המתמטיקה לבתי ספר יסודיים המאורגנת על ידי משרד החינוך. אליפות המתמטיקה תתבסס על פעילויות באתר ״ עשר אצבעות״. מטרת האליפות לקרב את התלמידים אל תחומי המתמטיקה באופן מהנה ומאתגר , ולהגביר את המוטיבציה ללמוד מקצועות מדעיים וטכנולוגיים . יישר כח לתלמידים שלנו!
קרא עוד...
תלמידי שכבת ג' בחרו מנהיג, חקרו אחר פועלו וחייו, הכינו מיצג והציגו אותו.
קרא עוד...
"חג לפרח חג ליער,חג לכל אילן"- בהתרגשות רבה ערכנו שישי בש"ש סיום מחצית א' בנושא ט"ו בשבט וערך החודש אחריות.היום כלל טקס מקסים של כיתה ב3, סדר ט"ו בשבט בליווי ברכות החג, פעילות הקשורה לשמירת הסביבה והטבע שלנו וכמובן חלוקת תעודות מחצית א'.
קרא עוד...
פעילות ייחודית לכיתות א' שהעבירו מדריכי "אנשים באדום"- הרצאה המדגישה את ההיבט הרגשי ניתנה להורים, לסבים ולסבתות זאת מתוך הנחה כי" המבוגר האחראי" מלווה את הילדים ומשמש דוגמא להתנהלות נכונה ומשחק ה"קליקים" בשיתוף ההורים, הסבים, הסבתות והילדים עורר התלהבות והתעניינות רבה. המשחק שם דגש על כללי התנהגות בכבישים, בהליכה ובנסיעה, לכל המשפחה. מטרת הפעילות לעורר מודעות לדור הצעיר, על מגוון הדרכים בהן ניתן להתמודד עם מצבים שונים בנסיעה ובדרכים.
קרא עוד...
כיתות ג' ביקרו במוזיאון האדם והסביבה. הילדים נהנו מפעילות חווייתית, מעשירה ומרתקת בנושא מים: איכות המים, מחזור המים בטבע , מי תהום, והתפלת המים.
קרא עוד...
טעימות קצרות מתוך הקונצרט של היצירות הנלמדות בשיעורי המוזיקה בבית ספרינו בביצוע מקסים של הרכב הקאמרי מתזמורת נתניה מציג יצירות מוזיקליות לפי תכנית מיוחדת לכיתות ב'
קרא עוד...
קרא עוד...
ציינו היום את יום ה-100 באמצעות משימות מגוונות הקשורות למספר מאה. שכבת ב' ו-ג' השתתפו בפעילות של חל"ד על ״ אהבת הימים״-לראות את החיים מנקודת מבט חיובית
קרא עוד...
פעילות "אגדות מתעוררות"-פעילות מעשירה וחוויתית בספריית בית ספר לשכבת ג' עם המאייר יניב שמעוני ותלמידי חטיבת " ברנר" ושעת סיפור עם ראש העיר, מר איציק ברוורמן
קרא עוד...
ביום השפה העברית לציון יום הולדתו של אליעזר בן יהודה התלמידים נהנו מפעילות "אלוף העברית" בליווים שך מועצת מצמיחים, ממפגשים עם המאיירת נורית צרפתי והסופרת לימור שמחוביץ'
קרא עוד...
היום היה יום ייחודי ומעשיר במיוחד - יום השפה העברית. התלמידים הקדישו המון מחשבה והשקעה והתחפשו לניבים. היה מקסים ומרגש.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ילדי מקהלת ביה"ס הגיעו לבית אבות "נווה שלו" לכבוד חג החנוכה שהוא חג של אור. אין ספק שהצליחו לרגש ולהאיר את דיירי הבית והצוות. תודה לאביטל, לג'ניפר, להורים המלווים ולועדת קשרי קהילה על היוזמה המבורכת. חג שמח ומאיר.
קרא עוד...
תודה לתלמידי והורי כיתות א' על היצירתיות וההשקעה
קרא עוד...
למידה משמעותית בדרך חווייתיתחשבון בכיתות א'קסמי מדע בכיתה ג'וחקר חנוכיות בכיתה ג'
קרא עוד...
טיול שנתי לכל תלמידי בית הספר במקורות הירקון: דרך מבצר אנטיפטרוס וקטעי הנחל. השתעשענו במשחקי מים במבצר ובסוף חיכו לנו תחנות בישולי שדה בהם אכלנו פיתות בטאבון ושתינו תה צמחים. היה כייף
קרא עוד...
טקס חגיגי ומרגש בבית הכנסת "ניגוני חיים" של שכבת ב'- בשיר, ריקוד ומשחק. היה מקסים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תחילת היום פתחנו בטקס מרגש שערכו תלמידי כיתה ג'2 של המחנכת אביב שמש. הטקס לווה בקטעי קריאה (המתארים את פועלו של יצחק רבין תוך הדגשת ערך הסובלנות), שירה וריקוד . לאחר הטקס ניהלנו בכיתות שיח בנושא סובלנות, לוקחים אחריות על המילים ודמוקרטיה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הפסקות שאף פעם לא משעמם בהן- משחקי רצפה גדולים, הפסקות פעילות והרקדות
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
השתתפות מקהלת בית הספר בכנס מקהלות "אפרוחים". הם זכו לכבוד גדול גם כי מדובר במקהלה הצעירה ביותר וגם כי זו הפעם הראשונה שלהם על במה.
קרא עוד...
יצירות "שטיחים מעופפים" שנעשו על ידי תלמידי דבורה עומר במסגרת שיעורי גיאומטריה בראי האומנות מוצגים בימים אל בלשכת מנהלת המחוז במשרד החינוך בתל אביב.
קרא עוד...
לב פרפרים גדול וצבעוני. התלמידים לומדים על ערך הנתינה בעקבות הפרויקט "הפרפרים של עומר", פרוייקט ייחודי שנולד מתוך כאב ומלמד על נתינה מיושם בימים אלו בבית ספרנו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אירועים
לקראת כיתה א
תוכנית הלימודים
למידה בשעת חירום
זה"ב - "משפחה מתחשבת" תשע"ה
חדשות
מידע להורים
מפתח הל"ב
שישי בש"ש תשעה
זה"ב- "משפחה מתחשבת" תשעו
גיאומטריה בראי האומנות
רובוטיקה
שכבת א'
שכבת ב'
שכבת ג'
חודשון תשעז
שישי בש"ש תשע"ז
מערכת תשלומי הורים
בריאות