יום ו', טז’ בתמוז תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת אתרי הכיתות מידע להורים יצירת קשר
יועצת גלריה הנהגת הורים מעברים חדר מורים ..
"כל אחד הוא אור קטן, וכולנו אור איתן.."שישי שיא חנוכה נפתח בטקס מעשיר ומקסים של כיתה ג3 בהובלת המחנכת נטלי, המשיך במשחק בינגו אינטראקטיבי על מנהגי ומאפייני החג וביצירת סביבוני ניוטון מתחום המדעים בו הילדים למדו שכאשר כאשר אנו מסובבים את הסביבון במהירות, המוח מקבל אותות של כל הצבעים, ומתרגם אותם לצבע ממוצע לבן.שכבות ד' ה' השתתפו בהרצאה על קבלת האחר.הילדים קינחו את היום עם סופגניות מוועד ההורים.
קרא עוד...
ביום שישי התקיים שישי שובר שגרה מעורבות חברתית. יום שכולו חגיגה של דמוקרטיה,מעורבות חברתית, נתינה וגיבוש. אחרי שבוע של קמפיין בחירות והצגות המצעים חתמנו בבחירות בקלפי ברוח הדמוקרטיה למועצת מצמיחים. נהננו בפעילות ספורטיבית רב שכבתית מעצימה במגרש הספורט החדש שלנו.תודה לשכבה לילדי שכבות ד' ה' שהפעילו , עזרו ולקחו אחריות באופן מעורר השראה.שבת שלום וסוף שבוע נעים לכולם
קרא עוד...
קרא עוד...
"סוכתי הסוכה, נהדרת, ירוקה...."לקראת סוכות, כיתות א' הכינו מחומרים ממוחזרים סוכות מרהיבות. גזרו, צבעו, הדביקו וקישטו בשלל צבעים וחומרים. הכל נעשה על ערכי עבודת צוות, שיתוף פעולה וחלוקת תפקידים.
קרא עוד...
לשנה החדשה התחדשנו בגינה טכנולוגית יפהייפיה במשך השבוע ילדי בית הספר הכירו את הגינה ההידרופונית ,מרכיביה , המיוחדות שלה והשתילים הצעירים.למדנו על הצמחים השונים הגדלים אצלנו, צמחי תבלין ,ירקות ופרחים.כמו כן הדגשנו את חשיבות הדשן והשפעתו בתהליך הצמיחה וכן ראינו את התפתחות השורשים בתוך צינורות המים והבריכות.הצמחים גדלו בקצב מהיר מאד. במשך השנה נמשיך ללמוד, לעקוב ,למדוד,לטפל ואף לאכול מהתוצרת הטרייה. הפעילות מעשירה, מהנה וחווייתית מאד לכולנו. שנת צמיחה לכולם
קרא עוד...
"שיפה ושונה תהא השנה אשר מתחילה לה היום.." (נעמי שמר)בדבורה עומר החג התחיל היום!שישי בש"ש גדוש פעילויות בכל השכבות.כיתות א-ג נהנו מסדר ראש השנה חגיגי בליווי שירים, סיפורים, תקיעת שופר ותפוח מתוק בדבש!פרויקט חונכים יצא לדרך בהתרגשות רבה! כיתות ד' נכנסו לכיתות א' וקיימו מפגש הכרות קסום ומעצים עם החניכים הנפלאים. גם בכיתות ה' הייתה חגיגה ערכית עם פעילות מיוחדת לשנה חדשה ושירי חג. מאחלים שבת שלום ושנה של יצירה, צמיחה והגשמת חלומות! משפחת דבורה עומר ♡
קרא עוד...
"ילד הולך לו ברחוב בבוקר בהיר של תשרי אל בית הספר שוב חוזרים הילדים.." שנת הלימודים תשע"ט נפתחה הבוקר בהתרגשות רבה!מאות ילדים והורים נרגשים מילאו את רחבת בית הספר לקול צלילים משמחים לכבודה של שנה חדשה של ההרכב המוזיקלי "קאברים ללא תקציב" בניצוחו של המורה בועז.בטקס חגיגי בהובלת כיתה ב'3 והמחנכת שרון קיבלנו את תלמידי כיתות א' המתוקים היישר אל משפחת "דבורה עומר" המתרחבת.מירב רזניק, מנהלת בית הספר ברכה את כולם באיחולים לשנה טובה מלאת הצלחות והגשמת חלומות! היום שלנו המשיך במשחקי היכרות בכיתות וניחוח מרגש באוויר של התחלה חדשה וכל זה בעזרתם וליווים של תלמידי שכבת ד' החונכים. כמה טוב שהייתם חלק מהיום המרגש הזה שלנו!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
התמונות של דניאל וינברג ונועה אבידור משכבת ד' נבחרו על ידי המוזיאון לייצג את בית ספרנו בתערוכה "גלויה לעיר" שחלק מתמונותיה עברו למשכן הכנסת. היום נועה נסעה לייצג אותנו בפתיחת התערוכה במשכן הכנסת. גאווה גדולה
קרא עוד...
תלמידי בית ספר דבורה עומר ממשיכים לקטוף הישגים, ביום ראשון זכתה נבחרת תלמידות כיתה ד' בפרס "סופר צוות" בתחרות הרובוטיקה. נושא תחרות הרובוטיקה השנה הוא "מים", תלמידות כיתה ד בחרו לחקור אודות "קרוסלה שואבת", חברות הנבחרת הציגו את עבודת החקר והממצאים שגילו על גבי פוסטר מעוצב ומרשים, בנוסף בנו ותכנתו דגם רובוטי של קרוסלה שואבת. גאווה
קרא עוד...
שישי ישראלי בסימן שבועות ועבודת צוות.התחיל בקטע מוזיקלי של שכבת ב' מהתכנית "לחקור, ליצור לנגן" המשיך בטקס חגיגי של כיתה א2 בהובלת המחנכת אביגיל, ריקוד ישראלי של שכבת ד' והופעה של המקהלה הצעירה. המשכנו לכיתות שם עסקנו בפעילויות סביב שבועות: בינגו ותפזורת ובערך החודש עבודת צוות ואכלנו מטנא מקושט. מאחלים לכולם חופשת שבועות שמחה.
קרא עוד...
שישי שיא ישראלי בסימן חגיגות 70 לישראל וערך הכבוד נפתח בריקוד ושירה של כיתות ד' שעשו זאת במקצועיות וגרמו לכולנו להישאר פעורי פה ואז החל מופע מוזיקלי "אומרים ישנה ארץ" עם שירי ארץ ישראל הישנים והטובים. בתום המופע נהננו מדוכני פלאפל, צ'יפס סלט וחמוצים שההורים הגישו בהמון אהבה. בהמשך מועצת מצמיחים העבירה פעילות מקסימה בסגנון מי רוצה להיות מליונר עם שאלות על מדינתנו הקטנה וגם פעילות בכיתות על ערך החודש כבוד. לסיום, קינחנו בארטיקים לצנן את החום.היה יום שכולו נוסטלגיה, למידה, הנאה וכבוד.
קרא עוד...
פתח תקווה מופת לחינוך!!היום זכינו לביקור חשוב. ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן התכבד לארח היום את מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב יחד סמנכ״ל החינוך מר רמי הופנברג ומנהלת המחוז של משרד החינוך בבית הספר ״ דבורה עומר״ בניהולה של הגב׳ מירב רזניק פתח תקווה.מטרת הסיור הינה התרשמות מקרוב אחר תחילת פרוייקט "בית הספר של החופש". פרויקט שהתחיל היום.מנכ״ל המשרד קיים ישיבה אישית עם ראש העיר ושיבח את המערכת החינוך בעיר .
קרא עוד...
תלמידים יקרים, הנכם מוזמנים לכתוב על הבילוי המשפחתי האהוב עליכם.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
"בכל התחלה נדרש ממך לפתוח דלתות חדשות , המפתח אליהן טמון בנתינה ובעשייה" (רבי נחמן מברסלב)
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
רשימת ספרים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בתחרות רובוטיקה המתקיימת במסגרת JUNIOR FLL העולמי, התחרות מתקיימת בארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון. נבחרת הרובוטיקה מכיתות ב בבית ספר דבורה עומר בפתח תקווה השתתפה בפסטיבל הרובוטיקה, בנושא שימוש נבון בפסולת, שהתקיים היום בתפוח פיס למדעים ביהוד. במהלך טקס הסיום, השופטים העניקו לקבוצת את פרס "הפרזנטציה המנצחת" וציינו כי פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הציגה באופן ברור, מאורגן ומסודר את פעילותה לאורך העונה, עוד ציינו השופטים כי "הקבוצה הגיעה מוכנה להצגת הפרויקט, כל ילד לקח חלק פעיל ושווה בהצגת הרעיון וגם בהפעלת הדגם. הדגם היה מאוד מושקע ומקיף והציג בצורה טובה את הנושא הנבחר" (הנושא הנבחר-מחזור זכוכית).
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי ביום שישי (26/2) זכתה נבחרת תלמידי כיתה ב' של בית הספר דבורה עומר פתח תקווה בפרס "התכנות" בפסטיבל הרובוטיקה שהתקיים בבית הספר להנדסאים בהרצליה. במהלך התחרות, אשר מתקיימת במסגרת JUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון, הציגו התלמידים בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה נהירה, ברורה ומעוררת השתאות. בטקס הסיום של התחרות, העניקו השופטים לנבחרת את פרס "התכנות" וציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר עשתה שימוש בעקרונות תכנות יוצאים מן הכלל" . עוד ציינו השופטים כי "הקבוצה מיוחדת ומדהימה! הם הציגו בצורה מפורטת ומרשימה הן את עבודת החקר והן את הדגם הרובוטי, תוך שיתוף פעולה ורוח צוות, הם עשו עבודת מחקר מעמיקה וחשובה, כל הכבוד!
קרא עוד...
קרא עוד...
תמסורות באמצעות גלגלי שיניים (הורדת הילוך, העלאת הילוך, כיוון זהה, כיוון מנוגד)
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אירועים
תוכנית הלימודים
למידה בשעת חירום
חדשות
רשימות ספרים תשעט
מפתח הל"ב
גיאומטריה בראי האומנות
רובוטיקה
מערכת תשלומי הורים
בריאות
ארכיון
מרחב שכבת ד